Czym jest Agri Novatex?

Podobnie jak Ty, w Agri Novatex koncentrujemy się na rolnictwie – począwszy od ochrony Twoich cennych plonów po dostarczanie rolnikom na całym świecie innowacyjnych, skutecznych i niezawodnych rozwiązań – więc przynajmniej o jedną rzecz mniej musisz się martwić w bardzo zróżnicowanym przemyśle rolniczym.

Bazując na ponad 40-letnim doświadczeniu w produkcji rolnej na całym świecie, wywodząca się z Włoch firma Agri Novatex od 1977 roku jest czymś więcej niż tylko dostawcą wysokiej jakości produktów do ochrony Twoich cennych plonów. Jako specjaliści w dziedzinie rolnictwa znamy i rozumiemy stojące przed Tobą wyzwania oraz dostarczamy wiodące na świecie produkty, usługi i rozwiązania sprawdzone w Polsce i za granicą.

Agri Novatex jest polską jednostką biznesową firmy Novatex – jednego z głównych dystrybutorów w sektorze pakowania plonów. Tworząc Agri Novatex, firma zwiększa swoje zaangażowanie na polskim rynku.

Domenico Castagna

Novatex Commercial Manager

Co Mówią O Nas

Nie mogłem znaleźć siatki, która odpowiadałaby naszym potrzebom. Wtedy kolega powiedział mi, że jest bardzo zadowolony z używanych przez siebie siatek Agri Novatex. Miał rację – siatki te są bardzo mocne, nie dochodzi do rozrywania osnowy i, w efekcie, strat słomy. Powiedziałem sobie „Dobra robota Pawle!”

W tym roku używaliśmy tylko siatek do bel Novatex i jak na razie działają one po prostu niesamowicie.

Skontaktuj się z nami

  • Numer Telefonu

    +48 512 148 372

  • Adres E-mail

    biuro@agri-novatex.pl